Sport artykuł sponsorowany
11 wrzesień 2015

Wschodzący Białystok przedłuża współpracę z Superligą Tenisa Stołowego

got. nadesłane
Władze Białegostoku w porozumieniu z Polską Superligą Tenisa Stołowego zdecydowały o przedłużeniu wzajemnej współpracy o kolejny sezon. Stolica Podlasia po raz kolejny została sponsorem tytularnym rozgrywek superligi tenisistów stołowych.
„Ten innowacyjny projekt promocji regionu poprzez sport sprawdza się bardzo dobrze już od kilku lat. Dzięki temu Białystok zyskuję wizerunek obszaru propagującego dyscyplinę sportu otwartą dla każdego, bez względu na wiek, płeć czy status społeczny. Dodatkowo, biorąc pod uwagę popularność tenisa stołowego w Polsce i na całym świecie, marka Wschodzący Białystok staje się jeszcze bardziej atrakcyjna i rozpoznawalna wśród potencjalnych sponsorów i partnerów, a także wśród wszystkich sympatyków ping ponga. Aktualnie aż trzy polskie zespoły biorą udział w rozgrywkach Europejskiej Ligi Mistrzów 2015/2016, co znacząco wpływa na promocję marki w skali międzynarodowej. Dzięki temu Białystok w szczególny sposób wyróżnia się na tle pozostałych regionów w Polsce.” – powiedział Tadeusz Truskolaski Prezydent Miasta Białystok. 

„Kontynuacja współpracy z Miastem Białystok to dla nas powód do dumy, będący jednocześnie ogromną motywacją do dalszych działań. Rozwój Wschodzący Białystok Superligi to przede wszystkim efekt jasnych celów, obustronnego zaangażowania w projekt i komunikacji na najwyższym poziomie. Dzięki temu rozpoczynający się sezon 2015/2016 to aż trzy polskie zespoły w Europejskiej Lidze Mistrzów i aż czterech zawodników najlepszej „20” rankingu ITTF występujących w polskiej lidze” -  powiedział Dariusz Szumacher, Prezes Wschodzący Białystok Superligi.

Nazwa i logotyp marki Wschodzący Białystok pojawią się na wszystkich obiektach sportowych, na strojach zawodników oraz na wszelkich materiałach promujących rozgrywki oraz wydarzenia im towarzyszące. Spotkania ligowe będą transmitowane na żywo w telewizji Sportklub oraz na oficjalnej stronie internetowej Superligi www.superliga.com.pl. 

Nowym technologicznym rozwiązaniem jest stworzenie aplikacji mobilnej Table Tennis Superliga Live, dostępnej na wszystkie urządzenia z systemem Android. Aplikacja umożliwia oglądanie wszystkich spotkań na żywo, bieżący dostęp do meczów archiwalnych, podgląd statystyk, zapowiedzi i relacji pomeczowych. Aplikację można pobierać już teraz bezpośrednio ze Sklepu Play. 

 
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
łódzkie
326
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Tomaszowie